ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ECS Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
33 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
DigiKey raktári szám
535-14775-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T
Leírás
OSC XO 33.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ASDAIG-33.000MHZ-X-K-T modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
7mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)
Kimenet
HCMOS
Max. üzemi áram
10µA
Tápfeszültség
3,3V