ASCODV-25.000MHZ-LR-T3
DigiKey raktári szám
535-ASCODV-25.000MHZ-LR-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASCODV-25.000MHZ-LR-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASCODV-25.000MHZ-LR-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASCODV-25.000MHZ-LR-T3
Leírás
OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oszcillátor 1,8V, 2,5V, 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V, 2,5V, 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
4mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvencia
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)