ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-T
DigiKey raktári szám
535-ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-T
Leírás
OSC XO 40.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASAAIG-40.000MHZ-K-C-S-T modellek
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Max. üzemi áram
10mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
CMOS
Max. üzemi áram
10µA
Tápfeszültség
3,3V