AOTA-B201208SR24MT
DigiKey raktári szám
535-AOTA-B201208SR24MTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AOTA-B201208SR24MTCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AOTA-B201208SR24MTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AOTA-B201208SR24MT
Leírás
FIXED IND 240NH 5.4A 19 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
240 nH árnyékolt öntött Induktor 5.4 A 19mohm max. 0805 (2012 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
19mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
130MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
öntött
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±20%
Gyártói tokozás
805
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Telítési áram
6,5A
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)