AMMLPDALJS-24.0000T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AMMLPDALJS-24.0000T |
Leírás | MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Tápfeszültség 2,25V ~ 3,63V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±20ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 7,5mA |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Alaprezonátor | Tokozás 4-SMD, kivezetés nélküli |
Típus | Gyártói tokozás 4-VLGA (2,5x2) |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Készenlét (lekapcsolás) | Max. magasság (beültetve) 0,035" (0,89mm) |