AMMLPADLJS-24.0000T
DigiKey raktári szám
535-AMMLPADLJS-24.0000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AMMLPADLJS-24.0000TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AMMLPADLJS-24.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AMMLPADLJS-24.0000T
Leírás
MEMS OSC XO 24 MHZ CMOS SMD
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
7,5mA
Típus
Gyártói tokozás
4-VFLGA (2×1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)