AK2PAF1-100.0000T
DigiKey raktári szám
535-AK2PAF1-100.0000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AK2PAF1-100.0000TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AK2PAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK2PAF1-100.0000T
Leírás
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVPECL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AK2PAF1-100.0000T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
50mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)