AK2ADDF1-156.2500T
DigiKey raktári szám
535-AK2ADDF1-156.2500TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AK2ADDF1-156.2500TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AK2ADDF1-156.2500TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK2ADDF1-156.2500T
Leírás
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,375V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,375V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
35mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)