AK2ADDF1-100.000T
DigiKey raktári szám
535-AK2ADDF1-100.000TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AK2ADDF1-100.000TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AK2ADDF1-100.000TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK2ADDF1-100.000T
Leírás
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,375V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,375V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
35mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)