AIAP-03-330K megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Delevan
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Delevan
Raktáron: 511
Adatlap
33 µH Nem árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 4.83 A 32mohm max. axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Abracon: Who We Are Today
AIAP-03-330K
DigiKey raktári szám
AIAP-03-330K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AIAP-03-330K
Leírás
FIXED IND 33UH 4.83A 32 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
AIAP-03-330K modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
32mohm max.
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Induktivitás
Tokozás
axiális
Tűrés
±10%
Méretek
0,449" átmérő x 0,902" H. (11,40mm x 22,90mm)