AFBC-SH0603P-080T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
Újdonságok a DigiKey-nél
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 8A 4mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AFBC-SH0603P-080T
DigiKey raktári szám
535-AFBC-SH0603P-080TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-AFBC-SH0603P-080TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-AFBC-SH0603P-080TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AFBC-SH0603P-080T
Leírás
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
8A
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
8.5 Ohms @ 100 MHz