AFBC-SH0603P-080T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AFBC-SH0603P-080T |
Leírás | FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 8A 4mohm |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 8A |
Gyártó Abracon LLC | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 4mohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0603 (1608 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Tápvezeték | Max. magasság 0,024" (0,60mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm) |
Impedancia / frekvencia 8.5 Ohms @ 100 MHz | Alap típusszám |