AEACAC053010-S433
DigiKey raktári szám
535-14494-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AEACAC053010-S433
Leírás
RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz ISM, LoRa, Sigfox, Wi-Fi Ostorantenna, Egyenes RF antenna 2dBi SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
Abracon LLC
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
2dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
SMA apa
RF család / szabvány
általános ISM, WiFi
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
2,102" (53,40mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz