ADCC-S05R5SA474QB
DigiKey raktári szám
535-ADCC-S05R5SA474QB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADCC-S05R5SA474QB
Leírás
CAPACITOR 0.47F 5.5V TH
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 40ohm / 1kHz
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40ohm / 1kHz
Gyártó
Abracon LLC
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,512" átmérő (13,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C