ACMS-Q3222F-101-T
DigiKey raktári szám
535-ACMS-Q3222F-101-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ACMS-Q3222F-101-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ACMS-Q3222F-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMS-Q3222F-101-T
Leírás
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µH @ 100 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 150mA DCR 2,5ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,5ohm
Gyártó
Abracon LLC
Névleges DC feszültség
50V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,094" (2,40mm)
Induktivitás / frekvencia
100 µH @ 100 kHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
150mA