ACMP-Q9050-102-T
DigiKey raktári szám
535-ACMP-Q9050-102-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ACMP-Q9050-102-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ACMP-Q9050-102-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACMP-Q9050-102-T
Leírás
CMC 5A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 1 kOhms @ 100 MHz 5A DCR 10mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
10mohm
Gyártó
Abracon LLC
Névleges DC feszültség
80V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,354" H. x 0,276" Sz. (9,00mm x 7,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,177" (4,50mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Tokozás
vízszintes, 4 NYÁK kontaktus
Névleges áram (max.)
5A