ACML-0201-601-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ACML-0201-601-T |
Leírás | FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 1,7ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ACML-0201-601-T modellek |
Kategória | Névleges áram (max.) 200mA |
Gyártó Abracon LLC | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 1,7ohm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0201 (0603 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Vonalak száma 1 | Max. magasság 0,014" (0,35mm) |
Impedancia / frekvencia 600 Ohms @ 100 MHz | Méretek 0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm) |