ACML-0201-601-T
DigiKey raktári szám
535-12205-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-12205-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-12205-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACML-0201-601-T
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 1,7ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACML-0201-601-T modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Abracon LLC
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,7ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,014" (0,35mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)