ACMF-03-350-T | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 535-12374-2-ND - Szalag tekercsen (TR) |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ACMF-03-350-T |
Leírás | CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,8ohm (tipikus) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Névleges áram (max.) 100mA |
Gyártó Abracon LLC | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 1,8ohm (tipikus) |
Sorozat | Névleges DC feszültség 10V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Alkatrész státusza Elavult | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa Jelvezeték | Méretek 0,035" H. x 0,027" Sz. (0,88mm x 0,68mm) |
Vonalak száma 2 | Max. magasság 0,022" (0,55mm) |
Impedancia / frekvencia 35 Ohms @ 100 MHz | Tokozás 0302 (0806 metrikus), 4 kivezetéses |