ACAG1204-868-T
DigiKey raktári szám
535-14491-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-14491-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-14491-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACAG1204-868-T
Leírás
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz ISM, LoRa, Sigfox chip RF antenna 858MHz ~ 878MHz 2,63dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACAG1204-868-T modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
Gyártó
Abracon LLC
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
2,63dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,063" (1,60mm)
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Sigfox
Frekvenciatartomány
858MHz ~ 878MHz