ABS07L-32.768KHZ-T
DigiKey raktári szám
535-12058-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-12058-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-12058-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABS07L-32.768KHZ-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 55 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABS07L-32.768KHZ-T modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
55 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,015" (0,38mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF