ABM8X-101-24.000MHZ-T
DigiKey raktári szám
535-11453-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11453-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11453-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8X-101-24.000MHZ-T
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8X-101-24.000MHZ-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)