ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±10ppm kristály 7pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8W-16.0000MHZ-7-R60-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
16 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)