ABM8W-12.0000MHZ-4-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-13999-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13999-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13999-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8W-12.0000MHZ-4-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 4PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±10ppm kristály 4pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM8W-12.0000MHZ-4-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
4pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)