ABM8N-25.0000MHZ-12-D2Y-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM8N-25.0000MHZ-12-D2Y-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM8N-25.0000MHZ-12-D2Y-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM8N-25.0000MHZ-12-D2Y-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8N-25.0000MHZ-12-D2Y-T3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 12pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
12pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)