ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±30ppm kristály 10pF 120 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM8G-12.000MHZ-B4Y-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)