ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T
DigiKey raktári szám
535-14973-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-14973-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-14973-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8-20.000MHZ-10-B1U-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
20 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)