ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-T
DigiKey raktári szám
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3BN-24.000MHZ-18-D2Y-T
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
24 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)