ABM3B-12.000MHZ-B2-T
DigiKey raktári szám
535-9116-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9116-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9116-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3B-12.000MHZ-B2-T
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 18pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM3B-12.000MHZ-B2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)