ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T |
Leírás | CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12 MHz ±10ppm kristály 10pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ABM3B-12.000MHZ-10-1-U-T modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 10pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 70 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 60°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 12 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (5x3,2) |
Frekvenciastabilitás ±10ppm | Méretek 0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,043" (1,10mm) |