ABM3-27.000MHZ-D2Y-T
DigiKey raktári szám
535-10646-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10646-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10646-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3-27.000MHZ-D2Y-T
Leírás
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 MHz ±20ppm kristály 18pF 30 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM3-27.000MHZ-D2Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
27 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (5x3.2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)