ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5
DigiKey raktári szám
535-ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 MHz ±7ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM13W-32.0000MHZ-8-NH7U-T5 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
32 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,2x1)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,047" H. x 0,039" Sz. (1,20mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±7ppm
Max. magasság (beültetve)
0,013" (0,33mm)