ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKey raktári szám
535-13945-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13945-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13945-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM12W-25.0000MHZ-8-D1X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)