ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11N-32.0000MHZ-10-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
32 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
32 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)