ABM11N-26.0000MHZ-10-D1G-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM11N-26.0000MHZ-10-D1G-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11N-26.0000MHZ-10-D1G-T3
Leírás
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 MHz ±10ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
26 MHz
Frekvenciastabilitás
±15ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)