ABM11N-24.0000MHZ-8-D2X-T3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Abracon LLC
Raktáron: 1 000
Adatlap
24 MHz ±20ppm kristály 8pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ABM11N-24.0000MHZ-8-D2X-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM11N-24.0000MHZ-8-D2X-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11N-24.0000MHZ-8-D2X-T3
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,018" (0,45mm)