ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
DigiKey raktári szám
535-13372-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13372-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13372-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Leírás
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
24.576 MHz ±30ppm kristály 10pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
24.576 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)
Terhelő kapacitás
10pF