ABM10W-40.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKey raktári szám
535-13795-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13795-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13795-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10W-40.0000MHZ-8-D1X-T3
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Részletes leírás
40 MHz ±10ppm kristály 8pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10W-40.0000MHZ-8-D1X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
40 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)