ABM10W-24.5760MHZ-7-D1X-T3
DigiKey raktári szám
535-13723-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13723-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13723-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10W-24.5760MHZ-7-D1X-T3
Leírás
CRYSTAL 24.5760MHZ 7PF SMD
Részletes leírás
24.576 MHz ±10ppm kristály 7pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10W-24.5760MHZ-7-D1X-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
24.576 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)