ABM10-48.000MHZ-D30-T3
DigiKey raktári szám
535-ABM10-48.000MHZ-D30-T3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ABM10-48.000MHZ-D30-T3CT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABM10-48.000MHZ-D30-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10-48.000MHZ-D30-T3
Leírás
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
48 MHz ±20ppm kristály 10pF 70 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10-48.000MHZ-D30-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
48 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)