ABM10-166-12.000MHZ-T3
DigiKey raktári szám
535-13520-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13520-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13520-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10-166-12.000MHZ-T3
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±10ppm kristály 8pF 125 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10-166-12.000MHZ-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
125 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
12 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)