ABM10-16.384MHZ-E20-T
DigiKey raktári szám
535-9812-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9812-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9812-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10-16.384MHZ-E20-T
Leírás
CRYSTAL 16.3840MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
16.384 MHz ±20ppm kristály 10pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM10-16.384MHZ-E20-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
16.384 MHz
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)