ABM10-16.000MHZ-D30-T3
DigiKey raktári szám
535-10923-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10923-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10923-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM10-16.000MHZ-D30-T3
Leírás
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±20ppm kristály 10pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM10-16.000MHZ-D30-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)