ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
DigiKey raktári szám
535-9883-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9883-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9883-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 18pF 40 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABLS2-25.000MHZ-D4YF-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
HC-49/US
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,130" (3,30mm)