ABLS-8.192MHZ-B2-T
DigiKey raktári szám
535-9090-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9090-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9090-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS-8.192MHZ-B2-T
Leírás
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8.192 MHz ±20ppm kristály 18pF 80 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS-8.192MHZ-B2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
8.192 MHz
Gyártói tokozás
HC-49/US
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)