ABLS-18.432MHZ-B2-T
DigiKey raktári szám
535-9072-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9072-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9072-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLS-18.432MHZ-B2-T
Leírás
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
18.432 MHz ±20ppm kristály 18pF 40 Ohms HC-49/US
EDA / CAD modellek
ABLS-18.432MHZ-B2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
18.432 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,449" H. x 0,185" Sz. (11,40mm x 4,70mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,165" (4,20mm)