ABLNO-125.000MHZ
DigiKey raktári szám
535-12351-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLNO-125.000MHZ
Leírás
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
125 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABLNO-125.000MHZ modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±18ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Csík
Max. üzemi áram
35mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (14,3x8,7)
Frekvencia
Méretek
0,563" H. x 0,343" Sz. (14,30mm x 8,70mm)
Kimenet
LVCMOS
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)