S-19255C33A-M5T1U4 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ABLIC Inc.
Raktáron: 68
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Minimizes Automotive Camera Modules - Linear Regulator S-19255 Series
S-19255C33A-M5T1U4
DigiKey raktári szám
1662-S-19255C33A-M5T1U4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19255C33A-M5T1U4
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Részletes leírás
Sorozat
PSRR
80dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Dropout feszültség (max.)
0,16V / 200mA