S-19255A18A-M5T1U4
DigiKey raktári szám
1662-S-19255A18A-M5T1U4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19255A18A-M5T1U4
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Dropout feszültség (max.)
0,21V / 200mA