S-19255A11A-M5T1U4
DigiKey raktári szám
1662-S-19255A11A-M5T1U4TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
S-19255A11A-M5T1U4
Leírás
IC REG LINEAR 1.1V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
89 µA
Sorozat
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti polaritás
Típusjelölés
autóipar
Kimenet típusa
Minősítés
AEC-Q100
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,1V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,42V / 200mA